Uitslagen Zwemloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwemloop 03-05-2017

Zwemloop Amsterdam

[email protected]

03-05-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

zwemloop 500M Z

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Eduardo Centeno Nieves Amsterdam Nederland 27:34 27:34 8:10 19:25
2 Bart Rijborz Amsterdam Nederland 30:07 30:07 8:25 21:42
3 Anna Larentis Diemen Nederland 30:26 30:26 10:58 19:28
4 Vincent Broekkamp Amsterdam Nederland 31:58 31:58 10:40 21:19
5 Roy Broere Amsterdam Nederland 32:10 32:10 10:44 21:26

zwemloop 1000M

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Hessel Dreteler Amsterdam Nederland 55:00 55:00 16:59 5:00 33:01
2 Tracy Markham Nigtevecht Nederland 58:28 58:28 15:35 21:33 21:22
3 Roderick van Zuylen Amsterdam Nederland 58:46 58:46 16:58 21:23 20:26
4 Michiel Land Amsterdam Nederland 58:59 58:59 18:02 20:35 20:22
5 Jan Wrampelmeyer Amsterdam Nederland 1:00:47 1:00:47 19:45 20:34 20:29

10KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Oscar Haude Amsterdam Nederland 39:06 39:02 19:15 19:47
2 Jap Jongedijk Amsterdam Nederland 40:12 40:11 19:34 20:38
3 Maarten Soen Amsterdam Nederland 41:51 41:50 18:40 23:11
4 Michael Kastelijns Amsterdam Nederland 42:17 42:11 21:06 21:05
5 Kevin Stroek Amsterdam Nederland 42:46 42:40 20:48 21:52

duo 1000M Z - 1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Astrid Jehle Amsterdam Nederland 18:12 39:57 14:04
2 Laurien Ruigrok Amsterdam Nederland 39:28 39:28 17:52
3 Elke Korn Haarlem Nederland 41:28 41:28 21:07
4 Laura Janssen Amsterdam Nederland 51:55 51:55 25:33

duo 500M Z - 5K

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iris Coehoorn Amsterdam Nederland 26:14 26:14 8:42 17:32
2 Jeroen de Zinger Diemen Nederland 29:45 29:45 9:03 20:42
3 Ingrid Vriend Amsterdam Nederland 33:10 33:10 13:20 19:50
4 Ilse Volkstedt Amsterdam Nederland 39:12 39:12 12:14 26:58
5 Maria Giol Llobet Amsterdam Nederland 41:56 41:56 17:33 24:24

5KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gabriele Fantasia Amsterdam Nederland 16:57 16:57
2 Giuliana Caiti Amsterdam Nederland 19:31 19:29
3 Martijn Toering Amstelveen Nederland 19:57 19:56
4 Niels Out Amsterdam Nederland 22:01 21:51
5 Bas Hogervorst Utrecht Nederland 22:13 22:11

Top 5 uitslagen

zwemloop 500M Z

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Eduardo Centeno Nieves Amsterdam Nederland 27:34 27:34 8:10 19:25
2 Bart Rijborz Amsterdam Nederland 30:07 30:07 8:25 21:42
3 Anna Larentis Diemen Nederland 30:26 30:26 10:58 19:28
4 Vincent Broekkamp Amsterdam Nederland 31:58 31:58 10:40 21:19
5 Roy Broere Amsterdam Nederland 32:10 32:10 10:44 21:26

zwemloop 1000M

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Hessel Dreteler Amsterdam Nederland 55:00 55:00 16:59 5:00 33:01
2 Tracy Markham Nigtevecht Nederland 58:28 58:28 15:35 21:33 21:22
3 Roderick van Zuylen Amsterdam Nederland 58:46 58:46 16:58 21:23 20:26
4 Michiel Land Amsterdam Nederland 58:59 58:59 18:02 20:35 20:22
5 Jan Wrampelmeyer Amsterdam Nederland 1:00:47 1:00:47 19:45 20:34 20:29

10KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Oscar Haude Amsterdam Nederland 39:06 39:02 19:15 19:47
2 Jap Jongedijk Amsterdam Nederland 40:12 40:11 19:34 20:38
3 Maarten Soen Amsterdam Nederland 41:51 41:50 18:40 23:11
4 Michael Kastelijns Amsterdam Nederland 42:17 42:11 21:06 21:05
5 Kevin Stroek Amsterdam Nederland 42:46 42:40 20:48 21:52

duo 1000M Z - 1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Astrid Jehle Amsterdam Nederland 18:12 39:57 14:04
2 Laurien Ruigrok Amsterdam Nederland 39:28 39:28 17:52
3 Elke Korn Haarlem Nederland 41:28 41:28 21:07
4 Laura Janssen Amsterdam Nederland 51:55 51:55 25:33

duo 500M Z - 5K

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iris Coehoorn Amsterdam Nederland 26:14 26:14 8:42 17:32
2 Jeroen de Zinger Diemen Nederland 29:45 29:45 9:03 20:42
3 Ingrid Vriend Amsterdam Nederland 33:10 33:10 13:20 19:50
4 Ilse Volkstedt Amsterdam Nederland 39:12 39:12 12:14 26:58
5 Maria Giol Llobet Amsterdam Nederland 41:56 41:56 17:33 24:24

5KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gabriele Fantasia Amsterdam Nederland 16:57 16:57
2 Giuliana Caiti Amsterdam Nederland 19:31 19:29
3 Martijn Toering Amstelveen Nederland 19:57 19:56
4 Niels Out Amsterdam Nederland 22:01 21:51
5 Bas Hogervorst Utrecht Nederland 22:13 22:11

   Alle uitslagen

zwemloop 500M Z

zwemloop 1000M

duo 1000M Z - 1

duo 500M Z - 5K

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.